Kaspersky

Kaspersky© Internet Security

Ochrana až za hranice počítače

Kaspersky Internet Security – Multi-Device přináší špičkovou ochranu před online ohrožením vaší identity, soukromí, financí a rodiny; můžete tak mít svobodu provádět bankovní transakce, nakupovat, hrát si a sdílet svůj život bez obav kdekoli, kam vás život zavede.


Vyzkoušejte zdarma

Stáhněte si plně funkční bezplatnou zkušební verzi aplikace Kaspersky Anti-Virus 2016 na stránce: www.kaspersky.com/cz/trials.

Objednat Kaspersky© Internet Security

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=Kaspersky+Internet+Security+multi-device+CZ


štít

Oceňovaný produkt

Nezávislé testy dokazují, že žádný produkt nedisponuje lepšími schopnostmi v oblasti ochrany před hrozbami malwaru a kyberkriminality skrytých v každodenním používání internetu než Kaspersky Lab.

 

štít modrý

Chraňte své soukromí

Nové a nově koncipované funkce a nastavení pomáhají kontrolovat, kdy a kdo přistupuje k vašim osobním údajům, identifikaci či souborům, nebo je používá.

  • Nová funkce Private Browsing vám přináší ochranu před reklamou, weby a sociálními sítěmi, které se snaží sledovat vaše činnosti a zachycovat vaše osobní údaje.
  • Ochrana webové kamery brání hackerům v aktivaci vaší webové kamery.

karta

Internetové bankovnictví, nakupování a online platby v bezpečí

Jedinečná technologie Safe Money společnosti Kaspersky Lab pro počítače PC i Mac představuje nejpropracovanější ochranu dostupnou zákazníkům pro bezpečné online nakupování a provádění online bankovních operací. Safe Money pomáhá vytvářet důvěryhodná připojení k důvěryhodným webům, a tak zajišťuje bezpečnost vašim financím.

děti

Ochrana dětí

S našimi oceňovanými funkcemi Rodičovské kontroly je snadné nastavit inteligentní hranice, co děti v online světě smí dělat a kam se dívat. Děti mají pocit volnosti a vy klidný spánek!

  • Kontrola přístupu k aplikacím a online nákupům.
  • Nastavitelná omezení celkové doby strávené u počítače a časů, ve kterých může být zařízení používáno.
  • Monitorování klíčových slov používaných na sociálních sítích a IM.

správa

Jednodušší správa zabezpečení

Webový portál My Kaspersky představuje komplexní přístupový bod k nástrojům pro správu digitální bezpečnosti. Z webového prohlížeče můžete kontrolovat stav zabezpečení svých chráněných zařízení, aktivovat nebo měnit bezpečnostní funkce a nastavení počítače PC i Mac, provádět správu svých licencí a přistupovat ke zvláštním nabídkám, technické podpoře a bezplatným bezpečnostním produktům společnosti Kaspersky Lab.