Kaspersky

Kaspersky© Small Office Security

Zabezpečení vaší firmy nebylo nikdy jednodušší!


Vyzkoušejte zdarma

Stáhněte si plně funkční bezplatnou zkušební verzi aplikace Kaspersky Anti-Virus 2016 na stránce: www.kaspersky.com/cz/trials.

Objednat Kaspersky© Small Office Security 4

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=Kaspersky+Small+Office+Security+4


CHRÁNÍ VAŠI FIRMU

Záznamy a informace jsou pro vaši firmu životně důležité. Zajištění zabezpečení a důvěrnosti dat je důležité pro všechny organizace, ať už jsou velké či malé. Zabezpečení IT tedy potřebujete stejně jako největší korporace, jen v jednodušší a méně nákladné formě.

S aplikací KASPERSKY SMAll OFFICE SECURITY získáte nejlepší zabezpečení IT pro počítače a souborové servery se systémem Windows, pracovní stanice se systémem Mac i smartphony se systémem Android v jednom praktickém řešení, které nabízí snadnou správu, jednoduchost a nízké náklady odpovídající požadavkům malých firem.

CHRÁNÍ VAŠE PENÍZE

Většina podnikatelských aktivit se může odehrávat online, ať už jde o komunikaci s dodavateli, zákazníky či bankou. Počítačoví zločinci využijí každou příležitost k narušení vašich finančních transakcí a vlastnímu obohacení. Kaspersky Small Office Security zajistí, aby vaše online transakce byly plně zabezpečené.

Aplikace KASPERSKY SMAll OFFICE SECURITY si poradí s počítačovými špiony, podvodníky i podvodnými webovými stránkami, které se snaží ukrást vaši identitu a finanční údaje. Dokonce vytváří nová hesla, která si zapamatuje, abyste se mohli bezpečně a bezstarostně věnovat svým obchodním aktivitám.

CHRÁNÍ VAŠE ZÁKAZNÍKY

Když dovolíte, aby se k datům zákazníků dostali počítačoví zločinci, je to nejrychlejší způsob, jak přijít o zákazníka a dostat se do závažných problémů. Na rozdíl od velkých korporací mohou být však škody způsobené jediným incidentem souvisejícím se zabezpečením dat zákazníků pro malé firmy likvidační. Díky aplikaci Kaspersky Small Office Security si můžete být jistí, že hackerské útoky a pokusy o krádež dat budou zablokovány.

S aplikací KASPERSKY SMAll OffICE SECURITY se vaše společnost bude moci chlubit výkonnou a špičkovou ochranou proti malwaru, na kterou se můžete spolehnout.

VŠE STÁLE POD KONTROLOU

Firma perfektně funguje, když jeho zaměstnanci pracují na maximum. Aplikace Kaspersky Small Office Security vám umožní řídit produktivitu zaměstnanců pomocí nástrojů, které omezí prohlížení webových stránek a chatování během pracovní doby a zamezí stahování nevhodných aplikací do vaší sítě.

ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENÍ
 • Prvotřídní technologie zabezpečení IT vytvořené špičkovými odborníky.
 • Vyvinuto s ohledem na potřeby malých firem. Nevyžaduje velký výpočetní výkon, takže nezpomaluje počítač.
 • Ochrana s dosud nejjednodušším použitím, která se stane vaší nejlepší investicí.
ŠETŘÍ VÁŠ ČAS I PENÍZE
 • Nabízí rychlou instalaci a automatický provoz bez zásahu uživatele – navrženo s ohledem na vlastníky společností, kteří nemají dostatek času, aby se učili ovládat nový software.
 • Zajišťuje bezproblémový chod firmy – eliminuje prostoje způsobené problémy se zabezpečením IT.
UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ WEBOVÉ ŘÍDICÍ CENTRUM
 • Cloudový ovládací panel umožňuje zobrazit a spravovat zabezpečení počítače odkudkoli prostřednictvím webu.
 • Jednoduchá a přímočará správa prostřednictvím jediné, snadno ovladatelné obrazovky.
 • Díky srozumitelnému ovládání a jednoduchému použití nevyžaduje školení.
POTŘEBUJETE POMOC?
 • Přímá technická podpora společnosti Kaspersky Lab je nepřetržitě k dispozici online. Místní telefonická podpora je dostupná během běžné pracovní doby.
 • Můžete také nahlédnout do znalostní databáze společnosti Kaspersky Lab, která nabízí užitečná videa a odpovědi na důležité otázky týkající se instalace a použití produktu.
 • Pokud se o vaše systémy IT stará externí dodavatel, díky ovládacímu panelu pro vzdálenou webovou správu bude moci proces správy provádět snadno a rychle, a to odkudkoli.
SOS console
 
Vyzkoušejte zdarma

Stáhněte si plně funkční bezplatnou zkušební verzi aplikace Kaspersky Anti-Virus 2016 na stránce: www.kaspersky.com/cz/trials.

Objednat plnou verzi Kaspersky© Anti-virus

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=Kaspersky+Small+Office+Security+4