• VAŠE FIRMA: SLOŽITÝ PROVOZ, SNADNÁ OCHRANA

  Kaspersky Small Office Security - Komplexní ochrana IT pro vaši firmu

  Firmy všech velikostí se každý den stávají cílem počítačových zločinců, kterým se často podaří zastavit jejich provoz a způsobit finanční škodu.
  Díky aplikaci Kaspersky Small Office Security nemusíte být odborník na oblast IT, abyste svoji firmu dokázali ochránit.

  Více
 • avast! ENDPOINT PROTECTION SUITE PLUS

  Certifikovaný a neuvěřitelně rychlý antivirus pro vaši firmu. Síťové řešení s maximální ochranou

  avast! Endpoint Protection Suite PLUS vám dá plnou kontrolu nad vaší firemní sítí s maximálním zabezpečením koncových počítačů i serverů.Navíc obsahuje firewall a ochranu souborových i emailových serverů.

  Více
 • HP CAREPACK

  ZVYŠTE VÝKONNOST, PRODUKTIVITU A NÁVRATNOST INVESTIC SE SLUŽBAMI HP CAREPACK
  Služby HP Care Pack rozšiřují standardní záruku HP zařízení a umožní vám zvolit si reakční časy, okna pokrytí a časové úseky odpovídající specifickým pracovním požadavkům.

  Více

VMware Horizon

Index

VMware Horizon™ Suite poskytuje robustní řešení pro koncové uživatele výpočetní techniky napříč všemi zařízeními. Zároveň zajistí ochranu a zabezpečení uživatelských dat.


Zjednodušené prostředí

Správa jednotlivých koncových zařízení (počítačů) je neefektivní a nákladná ve složitém prostředí. Snahou VMware Horizon Suite je zcentralizovat a zefektivnit provoz různých  operačních systémů, aplikací a dat do tzv. centralizovaných služeb, které lze snadno spravovat a přímo doručit koncovým uživatelům.

Díky zjednodušenému prostředí, můžete:

 • Transformovat VT do centralizovaných služeb - Virtualizace desktopů, aplikací a uživatelských dat do  Horizon Suite. Služby jsou centrálně přidělovány uživatelům a řídí se definovanými přístupovými politikami  společnosti, tak jak si je určíte.
 • Zefektivnit a automatizovat operace - IT získá jednotné rozhraní pro přístup k poskytování zaměstnaneckých desktopů, souborů a aplikací.
 • Poskytnout jediné souhrnné prostory pro koncové uživatele - Zaměstnanci získají bezpečný pracovní prostor s vlastním, přímým přístupem k jejich desktopům, aplikacím a datům, z jakéhokoli zařízení.
 • Ochraňovat své investice do IT - Horizon Suite je uživatelsky orientovaný: aplikace jsou přiřazeny k jednotlivcům a skupinám, spíše než jejich zařízení. Výsledkem je dynamický pracovní prostor, který pojme nově vznikající aplikace s minimální konfigurací a nutnými opravami.

Správa a zabezpečení

Technologie řízení totožnosti přístupu VMware Horizon Suite spojuje skupiny uživatelských identit do jedné identity a tím umožňuje organizaci definovat přístup prostřednictvím podnikových politik. Manažeři tak získají kontrolu nad uživatelskými přístupovými politikami a mohou integrovat Horizon Suite do svých stávajících systémů pracovních postupů.

Zvýšené řízení a zabezpečení znamená, že můžete:

 • Doručit rychlou a pružnou infrastrukturu - aplikace, data a desktopy provozované z centrálních úložišť poskytují citlivé a škálovatelné prostředí.
 • Zrušit nutnost konfigurování fyzických a virtuálních desktopů uživateli - Osvoboďte své zaměstnance od složitých ručních nástrojů pro správu.  S centralizovanou a automatizovanou správou desktopů můžete jednoduše doručovat desktopy, aplikace a služby přes sítě LAN a WAN.
 • Zajistit univerzální přístup a bezpečnostní politiky - Zabraňte narušení bezpečnosti a chyb zřizování přístupu. Definujte správní postupy, které řídí nárok na využívání počítačových služeb koncovými uživateli.
 • Maximalizovat  dostupnost a provozuschopnost - Získejte kontinuální automatické zálohování každého fyzického a virtuálního počítače. Tím můžete snadno v případě poruchy nasadit náhradní počítače, které umožní uživatelům pokračovat v práci přesně tam, kde skončili.
 • Snížit celkové náklady na vlastnictví desktopů až o 50 procent - Virtualizace a centralizovaná správa desktopů znamená úspory nákladů. Přináší zároveň i vymoženosti jako automatické zotavení po havárii, break-fix a automatizované migrace na Windows 7.
 • Standardizovat infrastrukturu řízení – Poskytujte a spravujte služby prostřednictvím jediné platformy pro koncové uživatele pro dosažení vyšší škálovatelnosti, lepšího zabezpečení a kontroly a zvýšení spolehlivosti.

Koncoví uživatelé

Mobilní uživatelé potřebují svobodu vybrat si ten správný přístroj pro každý úkol a nastavení. S VMware Horizon Suite, získají uživatelé přístup na vyžádání ke všem aplikacím prostřednictvím jediné webové konzole s katalogem aplikací s využitím jednoho zabezpečeného přihlášení.
Koncoví uživatelé mohou:

 • Zvýšit svou produktivitu kdekoliv - Koncoví uživatelé získají okamžitý přístup ke všem aplikacím a datům, ať už u svého stolu, na setkáních, doma, při cestách nebo na druhém konci světa.
 • Využít  BYOD iniciativy - Povolením přístupu koncových uživatelů na úrovni identity spíše než na konkrétní zařízení. Zaměstnanci mohou využít jakékoliv PC, tablet nebo smartphone, kterému dávají přednost pro jejich práci s plnou ochranu osobních údajů.
 • Mít přímý a  okamžitý přístup - aplikace a data jsou sloučeny do jednoho prostoru, bezpečně doručena koncovým uživatelům na libovolném zařízení.
 • Spolupracovat mezi uživateli - Uživatelé mohou snadno sdílet aplikace a data s kolegy, spravovat a sledovat všechny verze svých souborů.  Dále mohou nastavit,  kdo může prohlížet, upravovat a komentovat jejich materiály.

hp enterprise logohp inc logovmware-logo Lenovo logo kyocera logo cisco-logo avast-logo veeam logo microsoft-logo oracle-logo redhat-logo symantec-logo sticky-password-logoKaspersky