• VAŠE FIRMA: SLOŽITÝ PROVOZ, SNADNÁ OCHRANA

  Kaspersky Small Office Security - Komplexní ochrana IT pro vaši firmu

  Firmy všech velikostí se každý den stávají cílem počítačových zločinců, kterým se často podaří zastavit jejich provoz a způsobit finanční škodu.
  Díky aplikaci Kaspersky Small Office Security nemusíte být odborník na oblast IT, abyste svoji firmu dokázali ochránit.

  Více
 • avast! ENDPOINT PROTECTION SUITE PLUS

  Certifikovaný a neuvěřitelně rychlý antivirus pro vaši firmu. Síťové řešení s maximální ochranou

  avast! Endpoint Protection Suite PLUS vám dá plnou kontrolu nad vaší firemní sítí s maximálním zabezpečením koncových počítačů i serverů.Navíc obsahuje firewall a ochranu souborových i emailových serverů.

  Více
 • HP CAREPACK

  ZVYŠTE VÝKONNOST, PRODUKTIVITU A NÁVRATNOST INVESTIC SE SLUŽBAMI HP CAREPACK
  Služby HP Care Pack rozšiřují standardní záruku HP zařízení a umožní vám zvolit si reakční časy, okna pokrytí a časové úseky odpovídající specifickým pracovním požadavkům.

  Více

VMware vRealize Operations

Index

VMware® vRealize Operation™ automatizuje řízení provozu pomocí patentované analýzy a integrovaného přístupu k výkonnosti, kapacitě a řízení konfigurace


Klíčové nové vlastnosti VMware vRealize Operations

Vylepšená aplikace monitorování v out-of-box panelech pro důležité podnikové aplikace (Microsoft SQL, Exchange) s vCenter Hyperic. Využití samoučící analýzy a automatické korelace aplikací a infrastruktury výkonu VMware vRealize Operations umožňuje větší provozní viditelnost a proaktivní správu.

Analýza diskových úložišť poskytuje hlubokou viditelnost do infrastruktury pro ukládání dat, která sdružuje pohled do statistik, topologie a událostí napříč HBA, SAN a polí pomocí standardizovaných protokolů, jako je CIM SIM-S a VASA. Tato funkce umožňuje administrátorům snadno identifikovat chyby konfigurace či výkonové překážky.

Hyper-V a Amazon Web Services panely poskytují jedinou konzolu pro sledování soukromých, veřejných a hybridních cloudových prostředí. Zákazníci si mohou vybrat, zda využít stávající Microsoft System Center Operations Manager (SCOM) či nasadit nebo vCenter Hyperic pro sledování více hypervizorů.


Inteligentní ovládání

Proaktivní ochrana proti  problémům s výkonem umožňující  získat hluboký pohled na zdraví, rizika a efektivitu virtuální a fyzické infrastruktury, operačních systémů a aplikací.

 • Výkonnostní data jsou získávána pro zjištění zdraví, rizika a účinnosti opatření, které umožní efektivně identifikovat problémy energetické náročnosti  s menším úsilím.
 • Přizpůsobitelné operační panely představují klíčové ukazatele výkonnosti, poskytují přístup podle rolí a umožní lepší spolupráci napříč infrastrukturou
 • Integrované řízení kapacity a schopnosti měření nákladů sledování využití, nákladů a hodnoty IT či jaké zdroje jsou spotřebovány.
 • Inteligentní operace skupiny poskytují provozní viditelnost do logických skupin zdrojů a aplikací.

Flexibilní zásady skupiny upřednostňovat typy výstrah a upozornění pro důležité podnikové aplikace, výrobních nebo obchodních jednotek pracovní zátěže.


Automatizace na základě politik

Automatizovaná analýza příčin, poradenské nástroje a pracovní postupy umožňující vysoké instrumentální využití zdrojů, provozní efektivitu a prosazování konfiguračních standardů.

 • Infrastruktura a provoz analyticky odstraňuje časově náročné procesy k řešení problémů přes automatickou analýzu hlavních příčin.
 • Automatická korelace zdraví, výkonnosti a změny akcí v infrastruktuře a hostujících OS úrovně pomáhá určit přetrvávající problémy s výkonem.
 • Automatizované workflow spouští přiřazené  pracovní postupy vytvořené v vCenter Orchestrator s VMware vRealize Operations. Například mohou být tyto pracovní postupy nastaveny tak, že budou automaticky mazat staré VM snapshoty do té doby, než bude k dispozici určitá volná kapacita diskového úložiště.
 • Přednastavené šablony a postupy pro nastavení  zabezpečení

Automatická optimalizace kapacity, detekce zvýšení využití zdrojů. "Co kdyby" scénáře eliminují potřebu. Flexibilní kapacita a možnosti vykazování nákladů poskytující hlubokou přehled o trendech spotřeby zdrojů.


Jednotná správa

Hlavním cílem je získat ucelený pohled na to, co je hnací silou výkonnosti, kapacity. Zároveň predikovat případné blížící se problémy infrastruktury a aplikační závislostí.

 • Samoučící se výkonné analytické nástroje a dynamické prahy přizpůsobující se prostředí umožňují  poskytovat méně zdrojů a tyto víc specifické rozdělit.
 • Automatické prohledávání aplikačních služeb a mapování závislostí ve virtualizované infrastruktuře umožňuje správě IT zjednodušit analýzu dopadů.
 • Provozní dodržování zobrazení vám umožní aktivně prosazovat konfigurační standardy, zjištění konfigurace a automatickou nápravu proti porušování IT politik.
 • Rozšiřitelnost o nástroje třetích stran (storage), síťové a aplikační monitorovací nástroje umožňují IT využít stávající investice a poskytují otevřený systém a rozšiřitelnou platformu.

Určeno pro cloudové služby postavené na standardu VMware vSphere.


hp enterprise logohp inc logovmware-logo Lenovo logo kyocera logo cisco-logo avast-logo veeam logo microsoft-logo oracle-logo redhat-logo symantec-logo sticky-password-logoKaspersky