hp header

Servisní středisko

Záruční servis HP

Společnost ALWIL Trade, spol. s r.o. jako autorizovaný servisní partner zajišťuje záruční i pozáruční servis celého portfolia HP Inc. a Hewlett Packard Enterprise.

  • Notebooky (EliteBook, Probook),
  • Pracovní stanice, stolní počítače (desktopy, AiO), workstationy, tenké klienty
  • Servery, disková pole (HP Proliant Blade Systems, HP Proliant, HP StorageWorks, a další),
  • Záložní zdroje UPS,
  • Tiskárny laserové, inkoustové, multifunkční, velkoformátové plotry (HP LaserJet, HP ColorLaserJet, HP DesignJet).

Výjimku tvoří skupina počítačů pro domácnost jakými jsou např. HP Pavilion, Compaq Presario, HP mininote, HP TouchSmart. Také servis malých inkoustových tiskáren a skenerů není možný a to pro nedostupnost náhradních dílů a nerentabilitu zásahu vzhledem k nízkým pořizovacím cenám nového zařízení.

Kvalita servisních služeb je garantována dlouholetými zkušenostmi a velkým podílem i profesními školeními, certifikacemi a kvalifikacemi v daném zaměření a specializaci.

Pozáruční servis HP

Stejně kvalitně Vám naše firma vyřeší jakýkoli jiný problém s Vaším zařízením i mimo záruku. Prodej náhradních dílů - Jelikož máme nastavenou spolupráci se zahraničními a tuzemskými partnery, zajištění náhradních dílu do většiny periferií HP je pružnější než u jiných dodavatelů. Pokud nemáme náhradní díl skladem, doba dodání zboží bývá 2-5dnů. Jsme tak schopni často uskutečnit výjezd již následující den po nahlášení požadavku.

Servis provádíme jak na naší pobočce, tak i přímo u zákazníka.

Příjem do servisního střediska je bez čekacích dob, bezproblémové parkování na našich vyhrazených místech přímo u budovy.