hp header

Servisní středisko

Záruční servis HP

Společnost ALWIL Trade, spol. s r.o. jako autorizovaný servisní partner zajišťuje záruční i pozáruční servis celého portfolia HP Inc. a Hewlett Packard Enterprise.

  • Notebooky (EliteBook, Probook),
  • Pracovní stanice, stolní počítače (desktopy, AiO), workstationy, tenké klienty
  • Servery, disková pole (HP Proliant Blade Systems, HP Proliant, HP StorageWorks, a další),
  • Záložní zdroje UPS.

Výjimku tvoří skupina počítačů pro domácnost jakými jsou např. HP Pavilion, Compaq Presario, HP mininote, HP TouchSmart. Také servis malých inkoustových tiskáren a skenerů není možný a to pro nedostupnost náhradních dílů a nerentabilitu zásahu vzhledem k nízkým pořizovacím cenám nového zařízení.

Kvalita servisních služeb je garantována dlouholetými zkušenostmi a velkým podílem i profesními školeními, certifikacemi a kvalifikacemi v daném zaměření a specializaci.

Pozáruční servis HP

Stejně kvalitně Vám naše firma vyřeší jakýkoli jiný problém s Vaším zařízením i mimo záruku. Prodej náhradních dílů - Jelikož máme nastavenou spolupráci se zahraničními a tuzemskými partnery, zajištění náhradních dílu do většiny periferií HP je pružnější než u jiných dodavatelů. Pokud nemáme náhradní díl skladem, doba dodání zboží bývá 2-5dnů. Jsme tak schopni často uskutečnit výjezd již následující den po nahlášení požadavku.

Servis provádíme jak na naší pobočce, tak i přímo u zákazníka.

Příjem do servisního střediska je bez čekacích dob, bezproblémové parkování na našich vyhrazených místech přímo u budovy.